[ Webhosting profitux.cz ]
Čeština English

NávodyRecenze aplikace: Colibry - Mobilní ICQ krok za krokem
Velmi často se vyskytuje otázka jak na mobilní ICQ. Dnes si ukážeme všechny kroky nutné ke zprovoznění jabber messengeru Colibry.


Instalace a nastavení GPRS modemu
Přínášíme Vám návod, jak nainstalovat a nastavit GPRS modem do počítače s operačním systémem Windows bez použití Siemens GPRS assistantu, T-mobile Comunnication Centra nebo podobných programů.


Zvětšení paměti pro funkci java her u C55
Na diskusním fóru se od čtenáře s nickem circulus objevil návod a patch, jak zvětšit paměť potřebnou pro chod java aplikací ze 150kB na 217kB. Dovolujeme si převzít tento příspěvek a vytáhnout jej na světlo pro širší čtenářskou veřejnost.


Jak si vyrobit vlastní grafický patch?
Přestala se vám líbit ikonka baterie nebo intenzity signálu na vašem mobilu? Chtěli by jste jinou startovací nebo ukončovací animaci? Nebo potřebuje nějaký jiný obrázek či animace trošinku poopravit?


Školení: nahrávání FF pomocí V-Klay 2.6 a vyšší
V poslední době se nám množí případy, kdy se především začátečníci vrhnou na změnu firmware pomocí nahrání FULLFLASHE a po jeho nahrání se jim telefon už nerozběhne. Proto jsme připravili podrobné a krátké školení, abychom těmto chybám předcházeli.


Změna A55 na C55 verze II.
Možná se některým vlastníkům A55, kteří se rozhodli předělat jí na C55 stalo, že jim nešel popsaný postup aplikovat. Přinášíme Vám druhou verzi návodu bez využití programu Winswup, který byl možnou příčinou problémů.


Rozšíření paměti A55 a C55 na 1144kb
Přinášíme Vám update návodu na procentuálně zatím největší zvětšení paměti mobilního telefonu Siemens až na neskutečných 1144 kb pro telefony Siemens C55.


Jak nastavit virtuální port COM
Na diskusním fóru SiemensManie se stále více množí dotazy, jak všechny ty krásné programy pro práci s telefony Siemens použít, pokud máte kabel USB. Vždyť přece všechny programy nabízejí pouze porty COM. Někomu postačí odpověď, že je třeba nastavit virtuální port COM. Jak to ale udělat?


Náprava mrtvého telefonu pomocí V_Klay
Pokud nevíte jak správně pomocí programu V_Klay flashovat a napravit tak umrtvený telefon, dozvíte se to právě v tomto návodu.


Slovníček flashera
Mnohokrát jsem se již setkal s otázkou co to je flash, nebo EEPROM. Informace o těchto pojmech se vyskytují poměrně málo. Většina lidí kteří se této problematice věnují si myslí, že ostatní tyhle pojmy dobře znají. Z vlastních zkušeností však vím, že tomu tak není.


Školení: jak správně patchovat
V poslední době stále více vystupuje do popředí tématika patchů. Lidé se snaží „tuningovat“ nejen vzhled svého mobilního miláčka, ale i jeho firmware. Na internetu se závratnou rychlostí objevují stále nové patche na novější modely telefonů.


Oprava Blue Screen u x55/x60 (problém s kontrastem)
Zdá se vám, že by displej vašeho telefonu mohl mít vyváženější barvy a lepší kontrast? Přizpůsobte si jej podle tohoto návodu.


Jak upravit originální kabel na servisní
Originální kabel, nezřídka dodávaný jako součást mobilního telefonu, se nepatrně odlišuje od kabelu "servisního", který umožňuje bezproblémové flashování (patching) či odblokování.


Změna A55 na C55 verze I.
Změnou telefonu A55 na C55 získáte několik zajímavých vychytávek u kterých jste u A55 ochuzeni. Jedná se hlavne o přistup do Card Exporeru a možnost komunikace s PC.


Jak zaktivovat netmonitor ?
Net Monitor (netmonitoring) - Zpravidla se tímto pojmem míní servisní menu, tedy zvláštní software v telefonu, který umožní monitorovat stavy sítě, jež nejsou v běžné uživatelské vrstvě mobilního telefonu dostupné.


Stránky: <<
Celkem: 30

Přihlášení

li Registrace
li Zapomenuté heslo

Uživatelů online: 2
Registrovaných: 0
Anonymních: 2
Online: Nikdo registrovaný
Celkem registrováno: 20
Nejnovější: frkotou
Boti: Žádní
Locations of visitors to this page